День адвокатури 2016

День адвокатури 2016

День адвокатури 2016
Закарпатські адвокати відзначили своє професійне свято. Урочистості відбулися 20 грудня в Мукачеві у готельно-ресторанному комплексі “Савой”. Привітати адвокатів прийшли керівники органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних, судових структур та юстиції.
Голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль також згадав, що був причетний до цієї професії у певні періоди своєї біографії.
Під час зібрання адвокати аналізували рік, що минає. Він виявився непростим, насиченим на події, як на законодавчому рівні, так і в щоденній юридичній практиці. Мали місце, на жаль, сумні моменти - загибель адвокатів, тиск, погрози і обшуки. Був і позитив. Зокрема, 2016 року адвокатура України набула нового статусу у зв’язку з ухваленням змін до Конституції України в частині правосуддя. На найвищому рівні закріплена незалежність адвокатури і її обов’язкове представництво в судах. 2 грудня Національну асоціацію адвокатів було прийнято до Міжнародної організації юридичних представництв ради Європи, а отже, Україну буде почуто у правничому світі.
Свої позиції щодо реформ в системі адвокатури цього року висловлювало і Закарпаття.
Між іншим, саме Закарпатська адвокатура стала прикладом згуртованості і толерантності для представників цієї професії на теренах України. Колеги з інших областей не раз відзначали, що місцева команда вміє реагувати на виклики часу, стає пліч-о-пліч, коли підтримки потребує хтось із колег, ініціативна і завжди відстоює власну позицію щодо процесів, які відбуваються в адвокатському середовищі.
З нагоди професійного свята відзначили і тих, хто найкраще проявив свої здібності протягом року. Олександр Дроздов вручив від імені Національної асоціації адвокатів України орден з відповідним званням «Видатний адвокат України» відомому закарпатському адвокату, професору Хомі Олексику, а також інші нагороди Спілки адвокатів України.
Олег Рачук вручив Голові Ради адвокатів Закарпаття найвищу відзнаку громадської організації «Асоціація адвокатів України» та повідомив про те, що на всеукраїнському конкурсі «Адвокат року» Олексій Фазекош переміг в номінації за активну роботу в системі адвокатури.
Окремі відзнаки від Спілки адвокатів України, територіального управління юстиції, Закарпатської обласної адміністрації та Ради, отримали ряд інших закарпатських адвокатів.
На зібранні було підписано меморандум про співробітництво між двома найбільшими громадськими організаціями – Спілкою адвокатів України та Асоціацією адвокатів України. Підписання в Мукачеві здійснили Олександр Дроздов та Олег Рачук.
Після офіційної частини на гостей та запрошених чекала концертна програма та дружнє спілкування.

20 12 2016