Захист прав адвокатів європейського рівня: Президентом нової Асоціації став Олексій Фазекош

Захист прав адвокатів європейського рівня: Президентом нової Асоціації став Олексій Фазекош

2 липня 2019 року відбулась зустріч голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша з засновниками та членами Асоціації захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.

Під час зустрічі в Київському представництві Ради адвокатів Закарпатської області, на якій були присутні адвокати Ганна Боряк, Володимир Клочков, Дмитро Піліпенко та Ігор Орлов, було вирішено запропонувати О.Фазекошу стати Президентом Асоціації.

Олексій Фазекош прогнозує стрімкий розвиток Асоціації, оскільки її діяльність буде побудована на дотриманні традицій української адвокатури у поєднанні з найвищими європейськими стандартами. Крім того, Асоціація планує тісно співпрацювати з усіма Комітетами НААУ в аспектах захисту прав адвокатів.

В свою чергу Володимир Клочков підкреслив, що основною метою Асоціації стане не лише політичний та суспільний захист прав адвокатів, але й захист адвокатів навіть на фізичному рівні.

А Голова комітету захисту прав адвокатів НААУ Ганна Боряк зауважила про те, що створення такої Асоціації є вкрай актуальним, тому що до цього часу не вистачало додаткового впливу громадськості на усі ті правоохоронні страктури, що дозволяли собі порушення прав адвокатів.


02 07 2019