Збори адвокатів Закарпатської області

Збори адвокатів Закарпатської області

Збори адвокатів Закарпатської області
День адвокатури відзначала Україна 19 грудня. З цієї нагоди у готельно-ресторанному комплексі “Дружба” в Ужгороді відбулися збори адвокатів Закарпатської області. В урочистостях взяли участь понад сотню адвокатів, що представляють всю регіональну адвокатську спільноту краю.
Згадували рік, що минає, аналізували зроблене, порівнювали здобутки нинішні з попередніми напрацюваннями.
2015-й був насиченим і результативним для юристів України.
Переоцінити роль адвокатури в розвитку правової системи нашої держави неможливо, - зазначив під час виступу голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош. – Українська адвокатура гідно тримає виклики часу і довела, що може бути високопрофесійним правозахисним інститутом, який надійно та ефективно захищає права наших громадян. Професійність, самоврядність та незалежність – це ті базові принципи, до яких повинна прагнути вся адвокатська спільнота.
До речі, успіхи закарпатських адвокатів не залишилися непоміченими в Києві. Немала заслуга в розвитку та вдосконаленні діяльності правозахисників зіграла крайова Рада адвокатів, яку очолює Олексій Фазекош. З цієї нагоди Національна асоціація адвокатів України прийняла рішення пану Фазекоша присвоїти звання видатний адвокат України та нагородити відповідним орденом.
У День адвокатури на Закарпатті почесними грамотами та відзнаками Національної асоціації адвокатів України, Закарпатської обласної ради та обласної адміністрації, Ужгородської міської ради, Головного управління юстиції нагороджено цілий ряд адвокатів краю

19 12 2015