Хто руйнує адвокатуру - той руйнує державу! (ВІДЕО)

Хто руйнує адвокатуру - той руйнує державу! (ВІДЕО)

Хто руйнує адвокатуру - той руйнує державу! (ВІДЕО)


Адвокат, голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош наголосив на тому, що "консолідована позиція української адвокатури зможе устояти перед натиском псевдореформаторів і остудити різні "гарячі голови". В тому числі як з владного табору, так і їх "шісток" з адвокатського оточення, які навіть не розуміють, яка катастрофа настане в результаті цієї псевдо реформи, і що прийняття законопроекту 9055 призведе до повного колапсу правової системи в Україні".

Про це О.Фазекош заявив 13 жовтня 2018 року у ексклюзивному коментарі для МІА "Вектор ньюз".Справа в тому, що саме 12-13 жовтня в Закарпатській області відбувається виїзне розширене засідання Ради адвокатів України, неоціненну допомогу в організації якого надав і О.Фазекош. Разом з тим - це вже другий широмасштабний захід, яке гостинне і водночас політично-стабільне Закарпаття приймає за останні декілька тижнів. Все це надало можливість закарпатським адвокатам не лише дізнатися думки адвокатів з усіх регіонів, а й отримати від них стовідсоткову підтримку діям Олексія Фазекоша, який виступає категорично проти прийняття законопроекту 9055.

Що стосується самих авторів проекту та прихильників руйнівної реформи, то у Олексія Фазекоша складається враження, що це "люди невисокого рівня інтелекту", які опонують не аргументами, а фотомонтажем та плітками й наклепами у соціальних мережах.

www.vectornews.net

14 10 2018