Олексій Фазекош готовий до дебатів! Аргументи будуть переконливі!

Олексій Фазекош готовий до дебатів! Аргументи будуть переконливі!

Шикуйся в когорту, легіонер.
Може, хтось знов зазіхне на імперію.
У тебе є право померти за герб,
За світле майбутнє гетер в кафетерії.

Пісня "Легіонер" з альбому "Дорогами війни і кохання" (2001)


«Юридична глиба, чудовий оратор з ідеальною репутацією», - ось такі основні критерії висунули до учасників дебатів на тему «Адвокатська монополія», які хочуть провести фейсбук-спільнота «Dead Lawyers Society», «Юридична газета» та проект «Адвокат майбутнього». Одним з перших про дебати у себе на сторінці анонсував адвокат Діма Гадомський. І що прикметно, майже відразу до лав учасників запропонували взяти голову Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша.

Як відомо, Олексій Фазекош миттєво реагує на будь-які загрози для адвокатської спільноти, від кого вони б не виходили – Адміністрації Президента (тепер – Офісу), парламенту тощо. Так було минулого року, коли саме очільник закарпатських адвокатів першим проголосив про акцію STOP9055, і боровся проти славнозвісного проекту псевдореформи адвокатури до останнього. Так сталося і зараз, коли в парламенті почали всерйоз обговорювати законопроект №1013 про скасування так званої адвокатської монополії. Олексій Фазекош вже розмістив декілька грунтовних публікацій на цю тему в цілій когорті національних та регіональних ЗМІ, але й виступити публічно з чіткою аргументацією «ЗА» адвокатську монополію він не проти.
Олексій Фазекош готовий до дебатів! Аргументи будуть переконливі!

Ось що Олексій Фазекош сказав з цього приводу: «Я вже мав честь спілкуватись з Дімою Гадомським та редактором «Юридичної газети» Єгором Желтухіним. І мені сподобались як вони ведуть розмову, поєднуючи гострі питання з тактовністю та повагою.

Думаю, що і майбутні дебати пройдуть на найвищому рівні. Я підтверджую, що готовий взяти участь в дебатах проти будь-кого в будь-який час. І мої аргументи на користь адвокатської монополії будуть залізобетонними. В коментарях у Фейсбуці я побачив, що хтось жартома запропонував «поставити проти» мене мого товариша Вадима Хабібулліна. Це теоретично можливо, але практично ніяк, бо ми з Вадимом - однодумці, і це будуть не дебати, а наш спільний монолог. Разом з тим, якщо ми виступимо разом, то як римська когорта – знесемо на своєму шляху усіх. Поразка наших супротивників буде неминучою».

03 09 2019