Адвокатура Закарпаття і Рівненщини - разом!

Адвокатура Закарпаття і Рівненщини - разом!

14 жовтня 2019 року в святковий День захисника України в гості до голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша завітала його колега, адвокат, Заслужений юрист України, Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області Світлана Сурікова.

Візит вийшов дуже символічним, оскільки поєднання закарпатської та рівненської адвокатур відбулося саме під знаком "захисту" та "захисників" України. Адже з недавніх пір Олексій Фазекош очолює правління Асоціації захисту прав правників, і Світлана Сурікова погодилась на пропозицію приєднатися до лав Асоціації. А отже в День захисника Асоціація захисту прав правників стала ще більш потужною, авторитетною, могутньою і представницькою.

Попередньо домовлено, що пані Світлана Сурікова очолить напрям роботи, пов’язаний зі співпрацею з органами державної влади і місцевого самоврядування.

Важливо також, що вже навіть на етапі формування активу Асоціації, побудови злагодженої та сильної команди, громадська організація може похвалитись серйозними досягненнями.

Так, позиція Асоціації щодо невідворотності поновлення Станіслава Шевчука на посаді голови Конституційного Суду знайшла свою підтримку у відповідному рішенні Окружного адміністративного суду м. Києва.

Також відомо, що не залишилась без уваги, в тому числі й на рівні Генерального прокурора, аналітична розвідка Олексія Фазекоша щодо недопущення порушення трудових прав робітників прокуратури під час повної переатестації, яка зараз планується до проведення.

Що ж стосується захисту прав адвокатів, то в цьому напрямі робота Олексія Фазекоша є постійною і системною.

14 10 2019