"Я буду створювати організації, які мають суспільний вплив...", - Олексій Фазекош

"Я буду створювати організації, які мають суспільний вплив, і з якими будуть рахуватись усі", - так Олексій Фазекош завершив своє інтерв’ю для "КЛЮЧ ТВ" півтора роки тому. Час, що минув, довів, що саме так і сталось.

Організації та проекти під керівництвом голови Ради адвокатів Закарпатської області, а нині - і голови Правління Асоціації захисту прав правників Олексія Фазекоша є потужними, фаховими та авторитетними. Цьому сприяє активна суспільно-політична позиція О.Фазекоша та його стратегія побудови громадянського суспільства та Правової Держави, яка повинна об’єднати Україну.

В стислому вигляді ця позиція виглядає так: тільки і виключно через активну роботу громадянського суспільства, в тому числі професійних організацій як в сфері юриспруденції, так і журналістики, пролягає шлях побудови демократичної, правової держави. І на цьому шляху, тобто шляху державотворення, роль таких організацій перебільшити важко.

"Я був, залишаюсь і буду сконцентрований на подальшій розбудові організацій демократичного та патріотичного спрямування, в яких будуть поєднуватись юриспруденція та журналістика", - наголосив Олексій Фазекош.

19 10 2019