Така вимога часу! Або до Закарпаття їдуть найкращі фахівці виборчого права

Така вимога часу! Або до Закарпаття їдуть найкращі фахівці виборчого права


Найкращі українські фахівці з виборчого права будуть задіяні на місцевих виборах на Закарпатті. Про потужний юридичний потенціал адвокатів, які фахово розуміються на виборчому законодавстві, стало відомо під час візиту голови Ради адвокатів Закарпатської області, голови Правління Асоціації захисту прав правників Олексія Фазекоша до Києва 27 січня 2020 року.

Так, О.Фазекош запросив в якості консультатів ряд рейтингових юристів, серед яких - і В’ячеслав Самсоненко, колишній головний спеціаліст юридичного відділу Центральної виборчої комісії.

Також, 27 січня Олексій Фазекош зустрівся з керівниками декількох загальнонаціональних соціологічних служб, яким було замовлено екзит-поли на території Закарпаття.

На думку, О.Фазекоша, зараз іде мова про те, що на місцевих виборах від однієї з політичних сил будуть задіяні в якості кандидатів чимало фахових юристів, загальновідомих не лише на території Закарпаття, але по всій Україні. І при цьому вони вже мають значний політичний рейтинг, і водночас чітко розуміють, наскільки важливим є для побудови правової держави, навіть на регіональному рівні, відповідність дій органів місцевого самоврядування принципам верховенства права та законності. Такою зараз є вимога часу!

27 01 2020