Зустріч з Романом Луником - підтверджена співпраця з податківцями регіону

Зустріч з Романом Луником - підтверджена співпраця з податківцями регіону

19 лютого 2020 року в приміщенні Ради адвокатів Закарпатської області відбулась зустріч голови Ради Олексія Фазекоша з Романом Луником – начальником Мукачівського управління ГУ ДПС у Закарпатській області.Системні зустрічі з правниками високого рівня представництва, які відбуваються в Раді адвокатів Закарпатської області, лише підкреслюють той факт, що РАЗО працює та розвивається з метою об’єднання адвокатів Закарпатської області для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би сприяла втіленню в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті з метою розвитку правової держави в регіоні.

Як відомо, для багатьох адвокатів досить проблемним питанням була подвійна сплата ЄСВ для адвокатів-ФОПів. Зараз адвокати, нотаріуси та інші особи, які займаються незалежною професійною та підприємницькою діяльністю паралельно повинні сплачувати ЄСВ двічі. При цьому подвійна сума ніяк не збільшувала майбутню пенсію. Але вже в січні цього року були прийняті відповідні законодавчі зміни, і відтепер для таких випадків в Податковому кодексі закріплено, що ЄСВ треба сплачувати та звітувати по ньому лише як ФОП. Це реальний крок назустріч адвокатам з боку податківців.

Як наголосив Олексій Фазекош, дуже важливо, що Мукачівське управління ГУ ДПС у Закарпатській області очолює саме Роман Луник, який добре обізнаний на питаннях оподаткування і адвокатів, і підприємців. В свою чергу начальник Мукачівського управління ГУ ДПС підтвердив, що він завжди знаходить консенсус з адвокатами Закарпаття, і всі питання вирішуються згідно чинного законодавства.

19 02 2020