В Мукачеві було гаряче! Або зустріч адвокатів, податківців, аудиторів та бізнесменів

В Мукачеві було гаряче! Або зустріч адвокатів, податківців, аудиторів та бізнесменів

4 березня 2020 року в Мукачево за організаційної підтримки Ради адвокатів Закарпатської області, Асоціації захисту прав правників та Мукачівської міськрайонної спілки підприємців відбувся круглий стіл з актуальних питань бізнесу, оподаткування, роботи адвокатів, аудиторів та фіскальних органів.


В роботі круглого столу активну участь взяли голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош, начальник Мукачівського управління ГУ ДПС у Закарпатській області Роман Луник, депутати Мукачівської міської ради Роберт Іванчо та Олександр Ланьо, голова Закарпатського відділення Спілки аудиторів України Юлія Кілару, заступник голови Ради адвокатів Закарпатської області Зоя Темнохудова, адвокати Микола Буташ, Михайло Беран та Ольга Чубірко, директор ТРК «М-Студіо» Володимир Шубець, голова Асоціації ОСББ м. Мукачево Ігор Капітан, політолог Степан Сікора та інші.

Коло піднятих питань було надзвичайно широким - обговорювались і проблеми сплати подвійного ЄСВ для адвокатів, які також працюють в якості ФОП, і проблеми законодавчих новацій для підприємців, і неузгодженість дій фіскальних органів з правоохоронною практикою, і обтяжлива зарегульованість діяльності аудиторів, і багато-багато інших питань.

Але головним результатом заходу стало те, що він довів, що в Україні все ще існує небайдужість... Небайдужість до проблем держави, краю, окремого міста. Учасники круглого столу майже відразу вийшли за рамки обговорення питань, зазначених в порядку денному, і почали емоційно та жваво ділитись власним досвідом, поглядом на проблеми, способами і механізмами їх вирішення.

Надзвичайна жвавість та емоційність дискусії беззаперечно довела, що Україна має величезні перспективи як сильна і успішна країна.

05 03 2020